.

Pieniądze bardzo szybko uciekają z naszego konta. Często żyjemy z miesiąca na miesiąc, nie mając możliwości finansowych na odrobinę szaleństwa i przyjemności z wydawanych pieniędzy. Szkoda, bo czas bardzo szybko ucieka, a nas i nasze dzieci nie stać na ciekawy wyjazd, czy zakup nowego sprzętu RTV – AGD. Zbliżają się święta wielkanocne i wydatki znowu trzeba analizować i wybierać co możemy z tej listy wybrać, na co nam wystarczy.
Teraz to już może być dla nas koszmarny sen, bo Eurobank posiada kredyt gotówkowy. Jest to atrakcyjna oferta, która ma same zalety i każdy może z niej skorzystać. Aby zaciągnąć kredyt w euro banku musimy jedynie być zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę.

Bo wystarczy tylko PIT-11 lub PIT-40, lub wyciąg z konta dokumentujący trzy ostatnie wpływy wynagrodzenia na rachunek, albo druk RMUA, lub zaświadczenie o dochodach. Jak widać kredyt gotówkowy w euro banku zawiera minimum formalności, dlatego, aby każdy klient mógł bez problemu i bardzo szybko załatwić całą dokumentację kredytową.

Kredyt gotówkowy na PIT

Skorzystaj z poniższego kalkulatora kredytu gotówkowego

Kwota jaką możemy dostać w ramach kredytu gotówkowego wynosi od 500 zł do 120 000 zł.

Okres kredytowania jest długi od 3 do 84 miesięcy.

Kredyt ma same zalety jakie są odczuwalne dla kredytobiorcy. Między innymi:

  • istnieje możliwość łączenia dochodów w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu,
  • zawieszenie jednej spłaty w roku.
  • możemy wybrać sobie termin spłaty raty kredytu,
  • istniej możliwość obniżenia oprocentowania kredytu dzięki regularnemu przelewaniu wynagrodzenia na konto Eurobanku. W każdej chwili łatwo odnowić kredyt.

Jeśli tylko narzekamy na brak funduszy, a lista potrzebnych rzeczy rośnie, to wysyłajmy wniosek o kredyt gotówkowy i bierzmy z życia tylko, to co najlepsze.